Bibliotekarze systemowi bibliotek poznańskich

mgr Anna Olszańska

olszan@novci1.ae.poznan.pl
Biblioteka Akademii Ekonomicznej
mgr Piotr Krzyżaniak

piotr@usoms.poznan.pl
Biblioteka Akademii Medycznej
mgr Ewa Rzanna (dyrektor)

erzanna@rose.man.poznan.pl
Biblioteka Akademii Muzycznej
mgr Krystyna Lehmann

lehmann@owl.au.poznan.pl

mgr Ewa Zielińska

ewaz@owl.au.poznan.pl
Biblioteka Akademii Rolniczej
mgr Agnieszka Węcławska

Biblioteka@asp.poznan.pl
Biblioteka Akademii Sztuk Pięknych
mgr Danuta Kowalska

dana@klio.awf.poznan.pl
Biblioteka Akademii Wychowania Fizycznego
siostra Monika Przepióra

s_monika@thfac.poznan.pl
Biblioteka Papieskiego Wydziału Teologicznego
mgr Krystyna Popławska

KRYSTYNA@ml.put.poznan.pl
Biblioteka Politechniki Poznańskiej
mgr Dorota Krawiec

Dorota.Krawiec@ptpn.poznan.pl
Biblioteka Poznańskiego Towarzystwa Przyjaciół Nauk
mgr Gabriela Klapczyńska

adm-hor@bracz.edu.pl
Biblioteka Raczyńskich
mgr Anna Rucińska-Nagórny (wicedyrektor)

rucinska@amu.edu.pl
Biblioteka Uniwersytecka


Bibliotekarze systemowi bibliotek warszawskich

mgr inż. Joanna Mroczek

jmroczek@uw.edu.pl
Warszawskie Porozumienie Bibliotek PAN


Bibliotekarze systemowi bibliotek łódzkich

mgr inż. Błażej Feret
bibliotekarz systemowy Łódzkiego Porozumienia Bibliotek Naukowych

blzferet@sunlib.p.lodz.pl
Biblioteka Główna Politechniki Łódzkiej (wicedyrektor)
Mariola Junknikel

mariola@irys.uni.lodz.pl
Biblioteka Uniwersytecka w Łodzi
mgr inż. Ewa Woźniakowska

ewoz@SUNLIB.P.LODZ.PL
Biblioteka Główna Politechniki Łódzkiej
mgr Urszula Przewieś

urprzew@bg.am.lodz.pl
Biblioteka Główna Akademii Medycznej w Łodzi
mgr Iwona Dziugan

bgbsys@achilles.wam.lodz.pl
Biblioteka Główna Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi
mgr Elżbieta Jędraszczyk-Jedynak (dyrektor)

elajed@filmschool.lodz.pl
Biblioteka i Ośrodek Informacji Filmowej Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi
mgr Krystyna Lorek (dyrektor)

kl@asp.lodz.pl
Biblioteka Główna Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi
mgr Małgorzata Kosińska (dyrektor)

makos@cytra.amuz.lodz.pl
Biblioteka Główna Akademii Muzycznej w Łodzi
dr Grażyna Halaba (dyrektor)

ghalaba@bilbo.cbmm.lodz.pl
Biblioteka Centrum Badań Molekularnych i Makromolekularnych PAN w Łodzi
mgr Agnieszka Nowakowska

aganowak@archidiecezja.lodz.pl
Biblioteka Archidiecezjalnego Wyższego Seminarium Duchownego w Łodzi
mgr Jolanta Traczyńska

tracz@hiacynt.wimbp.lodz.pl
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Łodzi


Bibliotekarze systemowi bibliotek bydgoskich

Andrzej Derewienko

andderew@free.polbox.pl
Biblioteka Akademii Bydgoskiej